2423/322
Tysk maler, 19. årh
Gårdeksteriør med to vandringsmænd der holder hvil. Usigneret. Olie på pap. 36×43.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Behov for rensning. Pap bulet.
Fra
i
Vurdering
65005 | ||
1157057 (Autobud) | ||
65005 | ||
1157057 |