2420/​78

Bordlampe af patineret bronze, støbt i form af to drenge. Sign. Beck. Cirka 1900. H. eksl. fatning 31,5.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Senere omlavet.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag