2423/160
Frederik Wilhelm Svendsen (f. København 1885, d. 1975)
Interiør fra en solbeskinnet dagligstue. Sign. F. Svendsen. Olie på lærred. 40×50.
Fra
i
Vurdering
7740 | ||
1114297 | ||
1139937 |