2422/658
Ernst Zeuthen (f. Kronoberg, Skåne 1880, d. Gentofte 1938)
Skib til havs. Sign. Ernst Zeuthen 1934. Olie på lærred. 79×102.
Mindre afskalninger.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
1151681 (Autobud) | ||
508140 | ||
1151681 (Autobud) | ||
508140 | ||
1151681 (Autobud) | ||
508140 | ||
1151681 | ||
508140 | ||
1151681 | ||
508140 | ||
876072 |