2423/259
Marie Luplau (f. Hillerød 1848, d. Frederiksberg 1925)
Landskab fra Liseleje. Sign. Marie Luplau, Liseleje 1917. Olie på lærred. 41×61.
Behov for let overfladerensning. Retoucheringer.
Fra
i
Vurdering