2422/134
Engelsk cake stand af bejdset mahogni og fyrretræ med tre etager og cabriole ben, dekoreret med intarsia. Regency form. Cirka 1900. H. 74. B. 31.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
178209 |