2419/​830

Dansk design

Højdejusterbar standerlampe af bruneret messing med trykafbryder på stamme. 1940'erne. H. 140–195.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Bule på fod. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag