2420/​239

Bertel Thorvaldsen, efter

“Musikkens genier spiller”. Usigneret. Relief af gips. 38×43.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Afsalg. Reparation.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.150 DKK

807021 1.150 DKK
880100 (Autobud) 1.100 DKK
807021 1.100 DKK
880100 1.050 DKK
988239 1.000 DKK