2419/20
Dansk Rokoko lampetspejl i ramme af forgyldt træ med to svungne lysarme af messing. 18. årh.s midte. H. 75. B. 42.
Restaureret. Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud